پرواز

 

حسودی ام می شود

حسودی ام می شود ،

به دو کبوتری که هر صبح

در ازدحام آهن و ماشین

در جنون سرعت برای رسیدن به هیچ

به دیدارم می آیند

در برابر دیدگان مشتاقم

نرم و سبک می خرامند و

دلبری می کنند

 

/ 6 نظر / 29 بازدید
محمد

سلام انگشتر تشخيص احساسات براي اولين بار در ايران هنگامي که اين انگشتر را به دست مي کنيد بسته به اينکه چه احساسي داريد، رنگ آن تغيير مي کند. انگشتر احساسي اصلي بهترين و لذت بخش ترين لحظات را براي شما به ارمغان مي آورد. اين انگشتر را به عزيزانتان هديه دهيد تا هميشه از احساسشان آگاهي داشته باشيد.

ع---سحـــر

سلام گلی خانم! واقعآ بجا گفتی! این بهره بردن بی تکلف و بدون حاشیه از زندگی واقعآ رشک برانگیزه !! کام گرفتن از لحظه لحظه زندگی .فارغ از زواید و حواشی بیهوده ـ دست و پاگیر و بازدارنده . اگه چنین فرصتی دست بده چه نعمتیه! حکایت ما انسانهای امروزی در بهره بردن از زندگی, حکایت کسی است که آرزوی دیدن جنگل را داشت ولی وقتی اورا برای دیدن جنگل بردند, نگاهی به انبوه درختان کرد و گفت: این درختان نمی گذارند که من جنگل را ببینم ! "امید آنکه همیشه خرم و سبز باشی"

گلي

سپاس سحر عزيز .. از لطفت ممنونم[لبخند]

مهران

و انگاه که نگاهی غریبه را احساس کردند بی انکه غمی به دل راه دهند از تیر رس هر ثبت کننده لحظات خارج شدند مبادا که وصالشان حسادت برانگیز شود و غافل از اینکه "او" با تمام ارامش نمیتواند حسادتش را مخفی کند...کیست که "او" را از رنج برهاند بدون اینکه از "او" چیزی بخواهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جاهد

اسمه شعرتونو گذاشتم<گاهی پوچی زیباست>

گلي

ممنون آقا جاهد ... حالا چرا اين اسم ؟